Trenčiansky polmaratón
19/09/2021
Page 1 of 1 (18 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčas
(čistý čas)
por.kat.čistý časkateg.por.kat.strata v kat.klubčlenovia štafetytempo
1211
Lazanský Šíp Lazanský Šíp
#211 štafeta
01:21:0401:21:04
(01:21:04)
101:21:04štafeta1Marek Masár, Vladimír Záhradník, Anton Mihál, Jaku15.6 min/km
2210
Klub Nenapraviteľných Optimistov Jr. Klub Nenapraviteľných Optimistov Jr..
#210 štafeta
01:25:2601:25:26
(01:25:26)
201:25:26štafeta200:04:21Zuzana Ševčíková, Adrián Ambrož, Lucia Hatalová, R14.8 min/km
3201
#Miesiči #Miesiči
#201 štafeta
01:28:3701:28:37
(01:28:37)
301:28:37štafeta300:07:32Jakub Melo, Damián Melo, Matej Martiš, Rastislav G14.3 min/km
4213
Navrchol.Sk Navrchol.Sk
#213 štafeta
01:29:1901:29:19
(01:29:19)
401:29:19štafeta400:08:15Pavol Sedlák, Ján Hudec, Štefan Štefina, Emil Palk14.2 min/km
5202
Adient Trencin Adient Trencin
#202 štafeta
01:29:4301:29:43
(01:29:43)
501:29:43štafeta500:08:38Branislav Zachar, Andrej Matiáš, Vladimir Kudla14.1 min/km
6207
Gľštn Gľštn
#207 štafeta
01:32:3301:32:33
(01:32:33)
601:32:33štafeta600:11:29Adam Smolka, Samuel Jantošovič, Samuel Sedláček13.7 min/km
7206
Dream Team Dream Team
#206 štafeta
01:38:3001:38:30
(01:38:30)
701:38:30štafeta700:17:26Anna Lissnikova, Matej Vacula, Richard Hulman, Lub12.8 min/km
8203
Antes Gm Running Team 1 Antes Gm Running Team 1
#203 štafeta
01:42:4101:42:41
(01:42:41)
801:42:41štafeta800:21:36Patrik Siran, Juraj Marek12.3 min/km
9212
Lugera Rychle Sipy Lugera Rychle Sipy
#212 štafeta
01:45:5701:45:57
(01:45:57)
901:45:57štafeta900:24:53Lujza Jancoskova, Oliver Pataky, Katarina Durcova,11.9 min/km
10214
Pta Pta
#214 štafeta
01:46:5301:46:53
(01:46:53)
1001:46:53štafeta1000:25:48Peter Sedláček, Andrej Niko11.8 min/km
11216
Reutter Team Reutter Team
#216 štafeta
01:47:1001:47:10
(01:47:10)
1101:47:10štafeta1100:26:06Pavel Kucharek, Petr Znamenacek, Roland Walter, Ma11.8 min/km
12215
R&R R&R
#215 štafeta
01:49:0701:49:07
(01:49:07)
1201:49:07štafeta1200:28:02Rastislav Jasenovsky, Robert Slavik11.6 min/km
13217
Run Fun - Jana & Zuzka Run Fun - Jana & Zuzka
#217 štafeta
01:53:0101:53:01
(01:53:01)
1301:53:01štafeta1300:31:57Zsuzsanna Panák, Jana Pálešová11.2 min/km
14204
Antes Gm Running Team 2 Antes Gm Running Team 2
#204 štafeta
01:53:0301:53:03
(01:53:03)
1401:53:03štafeta1400:31:59Zuzana Mareková, Patrik Zámečník, Simona Komorovsk11.2 min/km
15208
Just4Fun Just4Fun
#208 štafeta
01:53:4101:53:41
(01:53:41)
1501:53:41štafeta1500:32:37Michal Suchán, Soňa Suchánová, Vladimír Nemec11.1 min/km
16209
Kazoku_K Kazoku_K
#209 štafeta
01:55:5301:55:53
(01:55:53)
1601:55:53štafeta1600:34:48Michal Kubiš, Michal Kubiš, Olga Kubišová, Emma Ku10.9 min/km
17218
Starci Nachmelu Starci Nachmelu
#218 štafeta
02:00:3902:00:39
(02:00:39)
1702:00:39štafeta1700:39:34Vlado Kovalčík, Rudolf Sopko, Ervin Páleník10.5 min/km
18205
Dračia Légia Trenčín Dračia Légia Trenčín
#205 štafeta
02:04:0002:04:00
(02:04:00)
1802:04:00štafeta1800:42:55Gabriela Štern Stanekova, Martina Klognerová Vavru10.2 min/km
Page 1 of 1 (18 items)