Bežecké preteky
11.5.2019

     

Page 1 of 1 (46 items)
por.číslozdielaťmenočaskateg.por.kat.ročníkklubtempo
165
Tomáš PODPERA00:36:01M11986Bikeacademy.sk3:36 min/km
263
Andrej PÁLENÍK00:38:08M4011977MPK Dolný kubín3:48 min/km
379
Jozef ŠOVČÍK00:40:21M21987RM Sport Resort4:02 min/km
496
Filip BENĎÁK00:40:30M31991OCR Nitra - Súlovce4:03 min/km
585
Jaroslav MIKULAS00:40:33M4021979Brodzany4:03 min/km
681
Peter RANDA00:40:57M4031978Horný Hričov4:05 min/km
766
Dušan ĎURAČKA00:41:54M40419654:11 min/km
877
Anton TURČEK00:44:03M4051961Obec Krásno4:24 min/km
983
Daniel ONDREJIČKA00:44:33M4061974Liešťany4:27 min/km
1061
Matej POLERECKÝ00:44:57M419874:29 min/km
1180
Radovan REMEN00:45:11M4071976Partizánske4:31 min/km
1267
Miroslav DVORČ00:46:05M4081972Obec Krásno4:36 min/km
1362
Patrik BEŇOVIČ00:46:10M519964:37 min/km
1458
Zdenko UHLÁR00:47:00M4091976Vrbany4:42 min/km
1590
Ľuboš IŠTVÁN00:47:56M40101966Nitrica4:47 min/km
1686
Lukáš KUKUČKA00:48:13M61990Prievidza4:49 min/km
1759
Ivan ŠTEFANEC00:48:40M401119614:52 min/km
1872
Marek FOGADA00:48:46M71981TBK Tora Topoľčany4:52 min/km
1999
Katarína BALÁŽOVÁ00:49:00Ž11989Brodzany4:54 min/km
2069
Ivan PETRÍK00:49:08M819814:54 min/km
2168
Miloš TORIŠKA00:49:31M6011957Tbk TORA Topoľčany4:57 min/km
2287
Michal KROŠLÁK00:50:01M91984Slatina nad Bebravou5:00 min/km
2375
Pavol VANKO00:50:14M6021955Partizanske5:01 min/km
2478
Milan ŠTANCEL00:51:23M6031956Prievidza5:08 min/km
2597
Sylvia BEHÚLOVÁ00:51:24Ž4011976Golianovo5:08 min/km
2676
Miroslava VALENTOVÁ00:52:36Ž21987Bánovce nad Bebravou5:15 min/km
2794
Ján DRUŽBACKÝ00:52:51M40121979Horná Ves5:17 min/km
2888
Andrej KOVÁČ00:52:52M101988Prievidza5:17 min/km
2998
Jana BARUSOVÁ00:53:36Ž4021976Partizánske5:21 min/km
3064
Eva BEZEKOVÁ00:55:05Ž40319795:30 min/km
3171
Michaela GERŠIOVÁ00:55:52Ž319925:35 min/km
3274
Andrej VLČEK00:56:14M111987Bánovce nad Bebravou5:37 min/km
33100
Marta BAJLOVÁ00:57:55Ž4041977Partizanske5:47 min/km
3457
Dajana MAKVOVÁ00:59:09Ž41999Makvovci5:54 min/km
3556
Marek MAKVA00:59:09M121985Makvovci5:54 min/km
3660
štefan SVORDA01:00:00M6041952X Runnes Partizánske6:00 min/km
3770
Martin MARKO01:03:02M1320016:18 min/km
3855
Jozef BAŠOVSKÝ01:06:02M6051944ZTŠČ Baňa Cígeľ6:36 min/km
3982
Ivana ONDREJIČKOVÁ01:09:30Ž4051978Liešťany6:57 min/km
4073
Michaela VLČEKOVÁ01:09:45Ž51991Bánovce nad Bebravou6:58 min/km
84
Alexandra NOVÁKOVÁDNSŽ1995OCR Nitra
89
Juraj KOPČANDNSM2000Proefekt
91
Michaela HUBINSKÁDNSŽ1982Ludanice
92
Jaroslav HERDADNSM1986Hostie
93
Marek FOGADADNSM1981TBK TORA TOPOLCANY
95
Tatiana BENĎÁKOVÁDNSŽ1998OCR Nitra - Súlvoce
Page 1 of 1 (46 items)