Kysucká stovka
1.3.2019

     
Pre zobrazenie medzičasov a poradia klikni na meno pretekára. GPX záznam si stiahni v záložke GPS tracking.

Page 1 of 2 (100 items)
por.číslozdielaťmenočaspor.kat.strata v kat.ročníkpohlavieklubkrajinatempoVadičovKlubinaDedovkaČadcaNesluša
173
Vít OTEVŘEL15:06:4711988MColumbia MontrailCZE 8:01 min/km04:34:2007:43:3809:35:0811:52:3014:15:24
269
Matej ORAVEC15:29:38200:22:511996MTRIXBikeSVK 8:13 min/km04:49:0007:45:4409:35:0012:02:0014:21:30
363
Ivan MUDROŇ16:43:30301:36:422019MxxxSVK 8:52 min/km04:34:0007:46:4509:47:5612:47:1315:38:40
456
Peter MATEJ17:30:27402:23:391977MEMARKSVK 9:17 min/km05:04:0008:33:2110:38:3613:37:2316:16:30
58
Martin BOHUSLAV18:07:26503:00:381987MAtletic TřebíčCZE 9:37 min/km05:04:0008:31:1810:23:3413:15:1816:40:14
617
Dalibor DVORŠTIAK18:14:46603:07:581970MAdamSport Ružomberok SVK 9:41 min/km05:07:0008:56:2310:57:1014:00:4616:58:10
75
Pavel BEŤKO18:36:26703:29:381992MSVK 9:52 min/km05:03:5008:33:0110:40:0813:49:3617:04:50
842
Petr JURČA18:50:50803:44:031981MKarpatský Kynologický KlubCZE 10:00 min/km05:16:3008:56:0511:02:2914:05:3117:17:00
97
Michal BIELESZ18:59:39903:52:521967MCZE 10:05 min/km05:24:5309:04:0611:21:0514:18:1117:25:05
1027
Jakub HÁJEK18:59:411003:52:541970MCZE 10:05 min/km05:34:3009:15:2511:27:3814:32:0917:24:31
1164
Roman NĚMEC19:13:281104:06:411980MThermoFisher ScientificCZE 10:12 min/km05:28:0009:00:3011:13:3114:25:2817:55:33
1223
Peter GEMERAN19:27:581204:21:111981MSVK 10:20 min/km05:17:0009:07:4311:22:2614:44:3017:56:37
1345
Martin KEREKEŠ19:28:021304:21:141975MSVK 10:20 min/km05:30:0009:22:4111:23:2814:38:4218:00:00
1460
Pavol MIZERA19:28:031404:21:161978MKysuce teamSVK 10:20 min/km05:30:0009:11:2611:23:2317:46:1517:49:00
1587
Andrej SEKELY19:36:171504:29:301986MKrizovany road runnersSVK 10:24 min/km05:46:0009:32:1711:45:5415:19:4018:18:41
162
Marie BALŠÍNKOVÁ19:38:2511980FCZE 10:25 min/km05:47:0010:10:4212:28:4015:28:4018:22:55
173
Jiří BARAN19:44:181604:37:311966MStaříčCZE 10:28 min/km05:41:0009:22:4111:29:3414:49:1418:00:46
1851
Marcel KRAJČ19:50:051704:43:171978MZáhorácky frišký týmSVK 10:31 min/km05:44:3009:33:4411:46:4215:19:1018:27:50
199
Jaroslav BORÁŇ19:50:051804:43:181980MSVK 10:31 min/km05:45:0009:22:5611:46:3514:46:1418:22:55
2076
Emil PÁLENÍK19:50:471904:44:001972MBK Pyxida Čierne KľačanySVK 10:32 min/km05:52:3009:48:5412:01:3815:18:5018:33:15
2139
Jaroslav JANÍČEK20:05:242004:58:371964MTriPé LiptovSVK 10:40 min/km05:35:0009:11:0511:23:2814:54:0018:24:15
2229
Monika HEISSENBERGER20:10:34200:32:091980FSVK 10:42 min/km05:45:0009:44:2412:13:5015:28:4018:37:30
2397
Jozef ZAMORA20:10:472105:04:001978MSVK 10:42 min/km05:47:0009:43:0512:03:0115:29:3018:37:20
2426
Miluše GOMBALOVÁ20:14:43300:36:181971FTianDeFMCZE 10:44 min/km06:15:0010:10:5312:32:0715:29:3018:41:50
2555
Peter MASAROVIČ21:02:052205:55:171981MDolná SúčaSVK 11:10 min/km06:12:0010:10:5912:26:0815:59:0019:20:07
2692
Libor SVIEČKA21:18:322306:11:441982MSKÁJ TeamCZE 11:18 min/km05:44:0009:43:2112:13:0615:40:0019:34:50
2757
Peter MAZÁN21:24:122406:17:251983MVeľký KrtíšSVK 11:21 min/km05:32:0009:31:2611:52:2415:38:5519:22:17
2824
Branislav GEREG21:24:242506:17:371993MSVK 11:21 min/km06:21:0010:00:2012:14:2215:40:0019:19:16
2995
Jan TÝČE21:27:352606:20:481983MCZE 11:23 min/km05:51:0009:57:5812:25:1316:04:5319:44:16
3010
Jaroslav BUCHA21:37:082706:30:201969MSVK 11:28 min/km06:14:0010:10:5012:27:3116:12:1319:42:09
3188
Radomír ŠNEVAJS21:38:502806:32:031963MCZE 11:29 min/km06:13:0010:09:0212:28:4615:56:4019:22:49
3219
Pavel FEXA21:54:002906:47:121982MBystrice nad PernstejnemCZE 11:37 min/km05:50:0010:19:2912:43:2816:03:5519:58:58
3261
David MORTREUX21:54:002906:47:121978MMortreux & Partner AccountingFRA 11:37 min/km06:00:0009:57:5012:24:5316:12:1220:06:40
3422
Vlado FRICKÝ22:17:213107:10:341981MBarRanSVK 11:50 min/km05:41:3009:57:2812:26:4516:04:3020:06:28
3550
Alexander KOVAĽ22:17:373207:10:501978MMTC Vysna SebastovaSVK 11:50 min/km06:30:0011:14:1314:03:2917:16:2520:29:44
3633
Martin HORČÍK 22:27:183307:20:311990MULTRA Boľavé nohySVK 11:55 min/km06:07:3010:05:1712:33:2416:19:0020:17:06
3771
Bálint ŐRSI22:39:113407:32:241987MHUN 12:01 min/km06:23:0010:31:0012:53:3616:45:0020:39:25
3814
Miroslav ČUBOŇ23:06:203507:59:331966MMartinSVK 12:16 min/km05:51:0010:00:0212:29:1416:31:4020:43:25
3934
Jiří HORNÍČEK23:39:123608:32:251987MR+J Bežecké projekty / Kokosové ostrovySVK 12:33 min/km06:26:0010:38:1513:23:0217:30:2021:30:44
4011
Rastislav CABALA23:39:153708:32:281978MR+J Bežecké projektySVK 12:33 min/km06:28:0010:38:1513:22:4017:30:0021:32:00
4143
Lukáš JUREŇA23:53:423808:46:551979MVrchárska koruna LučeneckáSVK 12:41 min/km06:13:0010:25:3212:56:4717:10:2021:37:00
4286
Roman SAMKO23:53:453908:46:581973MKESVK 12:41 min/km06:15:0010:37:3413:41:3917:21:2021:38:37
4394
Jakub TRIMAY24:11:324009:04:451990MKlokočinský odchovanec SVK 12:50 min/km07:07:3014:33:2214:21:3518:20:1022:10:00
4412
Peter CIBULA25:15:184110:08:301967MSVK 13:24 min/km06:14:0010:43:5113:44:0518:00:0422:47:00
4599
Branislav ZIGO25:15:224210:08:351973MSVK 13:24 min/km06:13:0010:43:1513:41:5317:59:3022:47:00
4618
Maroš FANČOVIČ25:15:284310:08:411967MSVK 13:24 min/km06:43:0010:51:5313:41:2518:00:0422:47:00
4775
Aleš PALÁSEK25:15:324410:08:451974MPaldovéCZE 13:24 min/km06:15:0013:51:5613:41:5818:03:4522:47:00
4858
Dušan MIEZGA25:33:144510:26:261974MSVK 13:34 min/km07:05:0014:32:1914:22:1218:52:0023:11:50
4983
Jaroslav PŘIKRYL25:33:154610:26:281957MCZE 13:34 min/km07:08:3011:37:4317:30:0018:49:3923:11:00
5081
Ondřej PLAŠIL26:27:034711:20:161982MSeskočil z rudé skály a vyrazil si dechCZE 14:02 min/km05:46:0011:21:1314:28:5519:50:2524:07:22
Page 1 of 2 (100 items)